آذر 17, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

تام‌کروز با ماموریت غیرممکن به ابوظبی می‌رود

1 min read

تام کروز در اولین نمایش خاورمیانه‌ای «ماموریت غیرممکن» در ابوظبی شرکت می‌کند.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از گلف‌نیوز، با توجه به اکران فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One «ماموریت غیرممکن –  تسویه حساب مرده، قسمت اول»  در امارات متحده عربی قرار است هنرپیشه نقش اصلی این فیلم تام‌کروز Tom Cruiseدر مراسم اولین اکران آن حضور داشته باشد.

برگزارکنندگان این مراسم در امارات متحده عربی در این زمینه اعلام کردند نمایش فیلم تسویه حساب مرده قسمت اول با حضور تام کروز فوق ستاره هالیوودی و کریستوفر مک کواری Christopher McQuarrie کارگردان فیلم برگزار خواهد شد.

براساس اخبار منتشر شده این با حمایت کمیسیون فیلم‌ابوظبی و تعدادی شرکای محلی تولید شده و  برخی از صحنه‌های فیلم در صحرای لیوا و ترمینال میانی در فرودگاه پایتخت امارات فیلمبرداری شده است.

بیشتر بخوانید

  • عربستان چگونه به دنبال افق‌های روشن فیلمسازی در جهان می‌رود؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد این دومین باری است که فرانچایز پارامونت پیکچرز در ابوظبی پس از سکانس سقوط آزاد تام کروز برای «ماموریت: غیرممکن – فال‌آوت» در سال 2018 فیلم‌برداری می‌کند.

خلفان المزروعی Khalfan Al-Mazrouei ، سرپرست مدیرکل رسانه‌های خلاق امارات، در این زمینه به گلف نیوز گفت: میزبانی اولین نمایش “ماموریت: غیرممکن – تسویه حساب مرده بخش اول” افتخاری برای ابوظبی بوده و همچنین بازتابی از موقعیتی امارت به عنوان یکی از  برترین مکان‌های سینمایی و تلویزیونی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.