آذر 12, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

بازدید سرزده وزیر فرهنگ از بخش های مختلف نمایشگاه و گفتگو با ناشران و برخی بازدیدکنندگان

1 min read
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر امروز جمعه با حضور سرزده در محل برگزاری سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بخش های مختلف جشنواره بازدید کرد.
اسماعیلی در این بازدید ضمن حضور در غرفه های مختلف بخش ناشران عمومی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفتگویی صمیمانه با برخی ناشران و نویسندگان حاضر در غرفه ها پای دغدغه‌ها و مسائل مختلف اهالی فرهنگ و ادب نشست.
همچنین وزیر فرهنگ در ادامه با حضور در بخش اطلاع‌رسانی نمایشگاه سی و چهارم در جریان آخرین روند اطلاع‌رسانی اخبار، رویدادها و برنامه های نمایشگاه سی و چهارم قرار گرفت.
گفتنی است، وزیر فرهنگ در حاشیه این بازدید با حضور در میان بازدیدکنندگان نمایشگاه، ضمن شنیدن نقطه نظرات علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی، پاسخگوی برخی سوالات و دغدغه های مخاطبان سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود، گفتگو با ویژه برنامه نمایشگاه تلویزیون اینترنتی کتاب پایان بخش حضور سرزده وزیر فرهنگ از سومین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود.
سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۰ اردیبهشت آغاز به‌کار کرده و  تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir ادامه دارد.
 
 

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.