آذر 17, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

اولین پنجشنبه‌بازار صنایع‌دستی افتتاح می‌شود

1 min read

اولین پنجشنبه‌ بازار صنایع‌دستی در باغ هنر اراضی عباس‌آباد روز پنجشنبه هفته جاری ۶ مرداد ۱۴۰۱ به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اولین پنجشنبه‌بازار صنایع‌دستی برگزار خواهد شد.

این بازار به صورت یک روزه و با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از هنرمندان استان‌های کشور در رشته‌های متنوع صنایع‌دستی مانند سفال و سرامیک، گلیم‌بافی، نمدمالی، تولیدات چرمی دست‌دوز، حصیربافی، البسه محلی و … روز پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ در محل اراضی عباس‌آباد تهران برگزار می‌شود.

این بازار صنایع‌دستی به صورت هفتگی در روزهای پنجشنبه با هدف توسعه اماکن فروش و عرضه، ترویج فرهنگ مصرف محصولات صنایع‌دستی ایرانی با حضور هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی کشور و با برنامه‌ریزی و نظارت معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی این وزارتخانه برگزار خواهد شد.

اولین پنجشنبه‌بازار صنایع‌دستی از ساعت ۸ الی ۲۰ روز پنجشنبه هفته جاری در باغ هنر اراضی عباس‌آباد به آدرس اتوبان حقانی، ورودی کتابخانه ملی، محوطه باغ هنر برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.