آذر 13, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

دانشگاه سوره نشست تخصصی «نقش معماری دیجیتال در معماری آینده» را برگزار می‌کند

1 min read

دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره در پیوند با همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار؛ دومین پیش‌نشست خود را با عنوان «نقش معماری دیجیتال در معماری آینده» روز دوشنبه مورخ ۱۹ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره در پیوند با همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار؛ دومین پیش‌نشست خود را با عنوان «نقش معماری دیجیتال در معماری آینده» روز دوشنبه مورخ ۱۹ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ برگزار می‌کند.
دومین پیش‌نشست از همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار؛ با محوریت «نقش معماری دیجیتال در معماری آینده» به کوشش دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره و همکاری معاونت پژوهشی، به صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

این نشست مجازی، با حضور دکتر مرتضی رهبر استادیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران در جایگاه سخنران و دکتر محمدرضا اکبریان عضو هیأت علمی دانشکده معماری و شهرسازی بعنوان دبیر نشست؛ روز دوشنبه مورخ ۱۹ مهرماه، ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، مجموعه پیش‌نشست‌ها تا پیش از برگزاری همایش؛ مورخ ۲۴ آذرماه ادامه خواهند داشت. همچنین، تبیین راهکارهایی برای دستیابی به نظام آموزشی کارآمد و پیشروی به سمت تحقق دانشگاه‌های کارآفرین از اهداف مهم این همایش بوده که با تأکید بر سه حوزه هنر، معماری و شهرسازی و فرهنگ و ارتباطات پیگیری می‌شود.
منبع: حوزه هنری انقلاب اسلامی

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.