آذر 13, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

گالری نقش جهان میزبان نمایشگاه گروهی آذرگان

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی “آذرگان” با هنربانی بهداد نجفی اسدالهی و شرکت ۲۲ هنرمند رشته های نقاشی و مجسمه سازی در گالری نقش جهان در تهران برگزار می شود. این نمایشگاه در روز جمعه ۲۸ آبان ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ گشایش یافته و تا ۵ آذر ماه ادامه خواهد داشت.
بهداد نجفی که با یک اثر در بین هنرمندان شرکت کننده نیز جای گرفته با بیان اینکه این رویداد هشتمین نمایشگاه حضوری هنرهای تجسمی است که وی در سال جاری برگزار می کند ضمن اظهار امیدواری در ادامه این روند ماهانه تا پایان سال افزود، استقبال از نمایشگاه ها و سایر فعالیت های هنری روز به روز از سوی جامعه هنری و علاقه مندان به میزان چشمگیری در حال افزایش بوده و این امر بزرگ‌ترین مشوق در ادامه این مسیر جذاب و زیبا و در عین حال پر پیج و خم پر پیچ و خم می باشد.
در این نمایشگاه آثاری از سعیده آرین، فاطمه ابراهیمی، رضا براتی، سوسن بهارستانی، زیبا بندر، نجمه جعفری، یاسمن خوشه چرخ، خدیجه رجبی، نگار سلیمیان، یوسف شجری اقدم، هانی شرار، شهرام شفاهی، حمید جعفری شکیب، مرتضی شمیسا، مریم صمدی، مرجان طومارخانی، الناز غریبی، نیلوفر قیصری، مهدیس کاوه مهر، شقایق مشهدی مهدی، محبوبه میرعبدل برزی، بهداد نجفی اسدالهی در رشته های نقاشی و مجسمه سازی به نمایش در می آید.
سبک و تکنیک آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه آزاد بوده و نامگذاری آن با توجه به هم زمانی با سومین ماه فصل پاییز صورت گرفته است.
“آذرگان” از ۲۹ آبان تا ۵ آذر ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در گالری نقش جهان به آدرس نیاوران، بین میدان یاسر و تجریش، کوچه همایون فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، محمودی ۲، پلاک ۹ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پذیرای عموم علاقه مندان می باشد.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.