آذر 8, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

برنامه نمایش ۷ فیلم‌ «نگاهی بر سینمای چین»

1 min read

برنامه نمایش فیلم‌های حاضر در دومین دوره «نگاهی بر سینمای چین» که قرار است در خانه هنرمندان و پلتفرم هاشور اکران شوند، اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز ، برنامه نمایش فیلم‌های حاضر در دومین دوره «نگاهی بر سینمای چین» که به همت موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان و سفارت چین در ایران از ۲۴ تا ۳۰ مهرماه برگزار می‌شود، اعلام شد.

بدین ترتیب روز شنبه ۲۴ مهرماه پس از مراسم افتتاحیه این هفته، فیلم «سایه» به کارگردانی ژانگ ییمو سانس ۱۸ در خانه هنرمندان به نمایش در خواهد آمد همچنین سایت هاشور فیلم‌های «بازگشت به خانه» به کارگردانی ژانگ ییمو را در ساعت ۱۸ تا ۱۹:۴۵ و «پرواز با درنا» اثر لی رویجون را در ساعت ۲۰:۲۰ تا ۲۲ در همین روز اکران آنلاین می‌کند.

خانه هنرمندان روز یکشنبه ۲۵ مهرماه در سانس ۱۷ تا ۱۹ با فیلم «آدم کش» ساخته هو شیائو-شین میزبان علاقه‌مندان خواهد بود. همچنین سایت هاشور در این روز ۲ فیلم «آواز ققنوس» به کارگردانی وو تیان مینگ در ساعت ۱۸ تا ۱۹:۵۰ و «من کسی هستم» اثر یی تونگ شینگ در ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۴۰ را به شیوه آنلاین می‌دهد.

روز دوشنبه ۲۶ مهرماه فیلم «بازگشت به خانه» به کارگردانی ژانگ ییمو در سانس ۱۷ تا ۱۹ خانه هنرمندان و ۲ اثر «سایه» ساخته ژانگ ییمو ساعت ۱۸ تا ۲۰ و «آدم کش» به کارگردانی هو شیائو-شین ساعت ۲۰:۱۰ تا ۲۲ در سایت هاشور اکران می‌شوند.

خانه هنرمندان روز سه‌شنبه ۲۷ مهرماه فیلم «آواز ققنوس» به کارگردانی وو تیان مینگ را در سانس ۱۷ تا ۱۹ اکران می‌کند و در همین روز ۲ فیلم «پرواز با درنا» اثر لی رویجون ساعت ۱۸ تا ۱۹:۴۵ و «بازگشت به خانه» ساخته ژانگ ییمو ساعت ۲۰ تا ۲۱:۵۰ در سایت هاشور نمایش آنلاین داده می‌شوند.

روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه فیلم «من کسی هستم» به کارگردانی یی تونگ شینگ در سانس ۱۷ تا ۱۹:۱۰ میزبان علاقه‌مندان در خانه هنرمندان است و فیلم‌های «من کسی هستم» ساخته یی تونگ شینگ ساعت ۱۸ تا ۲۰:۱۰ و «آواز ققنوس» اثر وو تیان مینگ ساعت ۲۰:۲۰ تا ۲۲:۱۰ در سایت هاشور اکران می‌شوند.

فیلم «پرواز با درنا» به کارگردانی لی رویجون روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه سانس ۱۷ تا ۱۹ در خانه هنرمندان نمایش داده می‌شود و فیلم‌های «آدم کش» ساخته هو شیائو-شین ساعت ۱۸ تا ۱۹:۴۵ و «سایه» اثر ژانگ ییمو ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در سایت هاشور قابل مشاهده است.

در روز پایانی این هفته یعنی جمعه ۳۰ مهرماه نیز فیلم «آنیما» به کارگردانی چاو جینلینگ سانس ۱۷ تا ۱۹ در خانه هنرمندان نمایش داده می‌شود. این فیلم هیچ اکران آنلاینی ندارد.

دومین دوره «نگاهی بر سینمای چین» و با نمایش ۷ اثر از سینمای چین از ۲۴ تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ به صورت فیزیکی و آنلاین برگزار ‌شود.

در دومین دوره «نگاهی بر سینمای چین» خانه هنرمندان هر روز در یک سانس میزبان علاقه‌مندان خواهد بود همچنین اکران آنلاین فیلم‌ها در این رویداد برعهده پلتفرم هاشور است که در ایام برگزاری هر شب ۲ نمایش خواهد داشت.

اولین دوره «نگاهی بر سینمای چین» در سه روز از ۲۴ تا ۲۶ مرداد ۹۷ به صورت همزمان در چند شهر ایران برگزار شد و این دومین بار است که موسسه هنروتجربه این پروژه مشترک را با سفارت چین اجرا می کند.

منبع : ایسنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.