آذر 8, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

بازدید سرپرست معاونت هنری و مدیر کل تجسمی از نمایشگاه‌های هنری

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل هنرهای تجسمی عصر جمعه ۲۳ مهرماه از چند نمایشگاه در گالری های تهران دیدن کردند. محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری و هادی مظفری، مدیر کل هنرهای تجسمی از نمایشگاه هم‌خانه، آثار هنرمندان افغانستان در گالری های استاد ممیز و زمستان و نمایشگاه نقاشی آبرنگ دنیا عبداللهی با عنوان “سپیدار” در گالری میرمیران خانه هنرمندان دیدن و پرفورمنس “هفتاد و شش دو صفر” به کارگردانی و اجرای بهمن عباسپور را در گالری پاییز تماشا کردند.

سرپرست معاونت امور هنری همچنین از سالن های استاد سمندریان و استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر بازدید کرد. محمود شالویی و هادی مظفری در ادامه از بنیاد ایرج کریم خان زند که هفته گذشته افتتاح شده است و نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی در این بنیاد دیدن کردند.

سرپرست معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل هنرهای تجسمی در ادامه برنامه بازدید از نمایشگاه‌ها به همراه نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت از نمایشگاه “افسانه های ایرانی در تصویرگری‌های قباد شیوا” (آثار قباد شیوا) در گالری ثالث دیدن و با این هنرمند گفتگو کردند.

بازدید از خانه فرهنگ و هنر گویا آخرین بازدید سرپرست معاونت امور هنری، مدیرکل هنرهای تجسمی و مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در روز جمعه ۲۳ مهرماه بود.

منبع : هنرآنلاین

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.