آذر 8, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

جشنواره سینما حقیقت امسال هم آنلاین برگزار می شود

1 min read

اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران در دیدار با مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی درباره پانزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت پیشنهاداتی را مطرح کردند.

به گزارش اپایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز ، شهرام درخشان، بابک بهداد و هادی آفریده سه عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران در جلسه‌ای با محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش و حامد شکیبانیا معاون مستند به ارائه پیشنهادات صنف خود درباره جشنواره سینماحقیقت پرداختند.

پس از بیان این پیشنهادات محمد حمیدی مقدم ضمن بیان این موضوع که پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت به صورت آنلاین برگزار خواهد شد، گفت: با برگزاری آنلاین جشنواره چهاردهم سینماحقیقت، لذت عمومی شدن سینمای مستند و گسترش اکران و ارتباط با این گونه از سینما را بسیاری از افراد چشیدند و امسال هم جشنواره به شکل آنلاین برگزار خواهد شد.

مدیرعامل مرکز گسترش با تاکید بر این که همکاری با صنوف در جهت برگزاری هر چه بهتر جشنواره سینماحقیقت همواره از نکات مورد توجه او بوده گفت: صنوف مهم‌ترین رکن سینما هستند و دو صنف سینمای مستند همواره همکاری خوبی با ما داشته‌اند و امیدواریم امسال هم این همکاری ادامه داشته باشد.

در پایان این جلسه مقرر شد پیشنهادات مطرح شده از سوی هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند در زمینه برگزاری ورک‌شاپ‌ها، ساخت فیلم بزرگداشت‌ها و … طی روزهای آتی در قالب یک طرح به معاون مستند مرکز گسترش ارائه شود.

منبع : ایسنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.