آذر 17, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

خزان به شلمان می رسد

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز : نمایشگاه “خزان” با هنربانی (کیوریتوری) بهداد نجفی اسدالهی در نگارخانه شَلمان تهران در روزجمعه ۲۶ شهریور ماه در آستانه آغاز فصل پاییز گشایش خواهد یافت.
علی مزارعی مدیر این نگارخانه با اعلام این مطلب افزود برگزاری پیوسته و منظم نمایشگاههای هنری در رشته‌های گوناگون در پیوند هرچه بیشتر هنرمندان و مخاطبان آنها بسیار موثر بوده و این امر یکی از بهترین روش‌های ترویج و گسترش هنر و فعالیت‌های مرتبط در سطح جامعه است.
وی در ادامه از راه‌اندازی گالری مجازی شلمان در آینده نزدیک خبر داد که در شرایط فعلی موجب تسهیل بازدید آثار نمایشگاه‌های این نگارخانه برای عموم علاقه‌مندان از اقصی نقاط دنیا خواهد شد.
بهداد نجفی هنربان این رویداد که خود نیز با آثار سبک آبستره اکسپرسیونیسم در این نمایشگاه شرکت کرده است گفت این رویداد هنری دومین نمایشگاه فصلی در این نگارخانه است که وی از ابتدای سال جاری تاکنون علاوه بر ایفای نقش هنربان با آثار نقاشی خود نیز در آن شرکت نموده و قصد دارد این مسیر را با برگزاری نمایشگاه‌های گروهی با محتوای زمستان و بهار با حضور هنرمندان صاحب نام در نگارخانه شلمان ادامه دهد.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.