آذر 12, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

مجموعه‌مقالات «اسرار سلیمانی» چاپ شد

1 min read

کتاب مجموعه‌مقالات «اسرار سلیمانی» با گردآوری احمد کریم‌خانی توسط انتشارات خط مقدم منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز، کتاب مجموعه‌مقالات «اسرار سلیمانی» با گردآوری احمد کریم‌خانی به‌تازگی توسط انتشارات خط مقدم منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌کتاب تلاشی است برای تدوین دیدگاه‌های سران سیاسی و صاحب‌نظران اجتماعی درباره‌ شخصیتی نظامی که تأثیرات شگرف اجتماعی او روزبه‌روز ابعاد تازه‌ای پیدا می‌کند و از این محل ضرورت بحث و بررسی درباره‌ی این شخصیت بیشتر به نظر می‌آید. شخصیتی که به پدیده‌ای اجتماعی و تاریخی بدل شده تا آنجا که مقام معظم رهبری درباره او و مفاهیم پیرامونش تعبیر به «مکتب سلیمانی» کردند. گفت‌وگو، دقت و پژوهش درباره‌ی شهید سلیمانی، منش و روش او و حوزه فعالیت‌هایش همچنان جای کار بیشتری دارد و «اسرار سلیمانی» اولین تلاش‌های انتشارات خط مقدم در این راستاست.

اسرار سلیمانی همچنان ناگشوده است و به این سادگی فاش نمی‌شود. اما این کتاب گزارشی از روش و سبک تفکر و عمل سردار حاج قاسم سلیمانی است. این گزارش توسط جمعی از فرماندهان و مدیران صاحب منصب جمهوری اسلامی ارائه شده است. آنان سال‌ها پیدا و پنهان، دور و نزدیک، با سردار شهید همکاری کرده‌اند. چکیده این گزارش‌ها نشان می‌دهد سلیمانی مصداق این فرمایش امیرالمؤمنین (ع) است که جوری کار کنید که گویی زندگی ابدی دارید و جوری کارکنید که هر لحظه چشم‌انتظار ملاقات با فرشته مرگ هستید. سلیمانی به گواهی این شاهدان با مرگ‌آگاهی بالید،‌ دوید، زخم دید، خندید، پیروز شد و عاقبت ماندگار به خیر.

واکاوی مکتب دفاعی شهید سردار سلیمانی، تفکر راهبردی شهید سلیمانی، ابعاد مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، منطق رفتار سیاسی شهید سلیمانی، نماد تمدن نوین اسلامی، نامه‌ای به نسل فردا، راهبرد قدرت نرم ازنظر تا عمل در مکتب شهید سلیمانی و … تعدادی از عناوین مقالات منتشر شده در این کتاب هستند.

این‌کتاب با ۴۷۵ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۸۰ هزار تومان منتشر شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.