آذر 10, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

تسلیت معاون هنری وزارت فرهنگ برای درگذشت ۲ تن از اهالی هنر

1 min read

تهران-پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت «حسین احمدی» صاحب امتیاز روزنامه هنرمند و «مهرالزمان فخارمنفرد» هنرمند نگارگر را که به بیماری کرونا مبتلا بودند، تسلیت گفت.

سید مجتبی حسینی، معاون هنری در پیام تسلیت «حسین احمدی» صاحب امتیاز روزنامه هنرمند نوشته است: روزنامه هنرمند امکانی را برای اطلاع رسانی و نقد مسائل، رویدادها و برنامه های حوزه فرهنگ و هنر را فراهم کرده است و زنده یاد حسین احمدی نقش جدی در راه اندازی و تداوم فعالیت این روزنامه دارد.
حسینی در ادامه این پیام نوشته است: افسوس حسین احمدی زودهنگام رفت، مصیبت تاسف بار درگذشت مرحوم احمدی را به خانواده عزیزش و همکاران گرامی روزنامه “هنرمند” تسلیت می گویم. برای زنده یاد احمدی رحمت و مغفرت و برای خانواده و همکاران ارجمندش سلامتی و صبر از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

فخارمنفرد با عشق برای هنر فعالیت می کرد

سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری در این پیام درگذشت مهرالزمان فخارمنفرد، هنرمند نگارگر نوشته است: بیش از ۲۰ سال با هنرمند گرانقدر خانم مهرالزمان فخارمنفرد و آثارشان آشنایی دارم و همواره شاهد بودم که با عشق و علاقه فراوان برای هنر ایرانی اسلامی با جدیت فعالیت می کرد، دغدغه تداوم و توسعه این هنر را داشت و تمام هنر و توان خود را هم در این راه به کار گرفت. آثار متعدد، متنوع و ارزشمند فخارمنفرد گویای آن است که چگونه دل و دست در گرو هنر داشت و زندگی پربارش سرشار از هنر بود.

 

منبع :ایرنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.