آذر 17, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

اولین دریافت کنندگان نشان ابوالحسن صبا و عیسی بهادری معرفی شدند

1 min read

نخستین مراسم اهدای نشان ابوالحسن صبا و عیسی بهادری روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه با معرفی هنرمندان این دوره در هنرستان موسیقی دختران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت ارشاد، نخستین دوره اعطای نشان ابوالحسن خان صبا و عیسی خان بهادری به امیرهوشنگ جزی زاده هنرمند پیشکسوت هنرهای تجسمی و تقی ضرابی هنرمند پیشکسوت موسیقی ایرانی و از هنرآموزان منتخب هنرستان های هنرهای زیبا، روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه همزمان با روز معلم برگزار می شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت موارد بهداشتی، این برنامه با حضور محدود مسئولان معاونت هنری در هنرستان موسیقی دختران برگزار می شود و میزبانی و همراهی هنرمندان و علاقه مندان در این شرایط ممکن نیست.

نشان ابوالحسن خان صبا و عیسی خان بهادری به منظور پاسداشت معلمان هنر و هنرآموزان منتخب هنرستان های هنرهای زیبا و موسیقی، از سوی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امور هنری به نام این ۲ هنرمند شاخص هنرهای تجسمی و موسیقی که چند دهه در عرصه آموزش هنر خدمت کرده اند، طراحی و برنامه ریزی شده است که نخستین دوره اعطای این نشان فردا برگزار می شود.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.