آذر 12, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

«لاله» به دلیل بی مسئولیتی مدیران اکران نمی‌شد

1 min read

روز جمعه ۲۲ اسفند اکران خصوصی فیلم سینمایی «لاله» در سینما ایران مال با حضور عوامل و با تعداد محدودی مهمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، اسدالله نیک نژاد، کارگردان فیلم سینمایی «لاله»، درباره اکران این فیلم گفت: فیلم سینمایی «لاله» طلسم نشده بود که بخواهد طلسمش شکسته شود؛ این فیلم در شرایط غیرعادلانه و به دلیل رفتارِ غیر مسئولانه بعضی مدیران به این دست انداز گرفتار شد.

وی بیان کرد: مردم شایستگی این را دارند که از دیدن فیلم لذت ببرند. «لاله» نشان می‌دهد که انسان با همه مشکلات و گرفتاری هایش می‌تواند امیدوار باشد. شعار ما این است که در زمین دل ما گیاه ناامیدی هرگز نروید.

«لاله» به دلیل بی مسئولیتی مدیران اکران نمی‌شد/ روایتی از مقاومت جانانه یک زن ایرانی

تورج منصوری یکی از تهیه کنندگان و مدیر فیلمبرداری فیلم سینمایی «لاله» گفت: امیدوارم که این فیلم مورد پسند تماشاگران قرار بگیرد. «لاله» مدیون پروانه پرتو هست که بسیار برای تولید و اکران این اثر جنگید.

«لاله» به دلیل بی مسئولیتی مدیران اکران نمی‌شد/ روایتی از مقاومت جانانه یک زن ایرانی

وی همچنین درباره اکران نوروزی فیلم بیان کرد: اگر «لاله» اکران نوروزی داشته باشد، اتفاق بسیار خوبی خواهد بود؛ به شرطی که به ما فرصت تبلیغات کافی داده شود.

پروانه پرتو تهیه کننده فیلم سینمایی «لاله» در ادامه حاشیه اکران خصوصی فیلم به خبرنگار ما گفت: بعد از اتمام فیلم محمد (ص) از من برای این پروژه دعوت شد. فیلم نامه را دوست داشتم؛ چراکه داستان مقاومت یک زن را نشان می‌دهد.

وی افزود: این فیلم در روند تولیدش فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشت که نمی‌توانم درباره‌ی آن صحبت کنم، اما سر انجام با حمایت عوامل چرخه تولید این فیلم راه افتاد.

علی سرتیپی، تهیه کننده سینما و پخش کننده فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص این فیلم اظهار کرد: در فیلم «لاله» سعی شده است که از کیفیت اثر از فیلم‌هایی که در ایران ساخته می‌شود، بالاتر باشد. البته عوامل ساخت فیلم تا حدود زیادی در این زمینه موفق عمل کردند.

«لاله» به دلیل بی مسئولیتی مدیران اکران نمی‌شد/ روایتی از مقاومت جانانه یک زن ایرانی

وی تصریح کرد: فیلم، قصه‌ی یک زن در جامعه ایرانی را به نمایش می‌گذارد. «لاله» پیامی روشن برای تمام دنیا دارد که از آن نگاه بدبینانه و اشتباهی که دارند، فاصله بگیرند.

سرتیپی بیان کرد: امیدواریم با نمایش این فیلم در پرده سینما‌ها شاهد رونق گیشه در سال جدید باشیم؛ این فیلم از ۲۷ اسفند در تهران و شهرستان‌ها به نمایش در می‌آید.

yjc/

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.