آذر 17, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

آغاز پخش مجموعه تلویزیونی «شبکه کوچک» در نوروز

1 min read

پخش مجموعه تلویزیونی «شبکه کوچک» به کارگردانی امیرسلطان احمدی به نوروز رسید.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، در حالی که تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «شبکه کوچک» به کارگردانی امیرسلطان احمدی و تهیه کنندگی مسعود صفوی این روزها در شهرک سینمایی غزالی ادامه دارد، پخش این اثر برای نوروز از شبکه دو در نظر گرفته شده است.

 

«شبکه کوچک» مقیاس کوچکی از یک شبکه تلویزیونی است که شخصیت‌های رئال، عروسکی و انیمیشنی با هم تصمیم می‌گیرند یک شبکه تلویزیونی تأسیس کنند.

بخشی از این شخصیت‌ها مدیران و گردانندگان شبکه می‌شوند، برخی دیگر نیز بخش‌های مختلف این شبکه از جمله تولید سریال، اخبار، نمایش، گفت‌وگو، استاپ موشن، برنامه عروسکی و … را بر عهده می‌گیرند. در فرآیند پیشِ‌رو کم‌کم گردانندگان این شبکه تصمیم می‌گیرند که با مخاطبان نیز ارتباط برقرار کنند و روندی تعاملی با مخاطبان در ادامه ایجاد می‌شود و …

طراحی دکور این مجموعه  بر اساس شبکه در مقیاس کوچک است و در مساحتی نزدیک به ۳۰۰۰ مترمربع و با  ۱۵ دکور مجزا برای آیتم‌های مختلف و زیرساخت‌هایی برای تولید بخش‌های انیمیشنی، عروسکی، استاپ موشن و … این برنامه تولید شده است. با انجام اقدامات زیربنایی از سقف تا کف، هواساز، نور، برق و … این سوله که در شهرک سینمایی غزالی قرار دارد تا سال‌ها قابل استفاده برای تولیدات دیگر خواهد بود. امیر سلطان احمدی کارگردانی این اثر را به عهده دارد. 

 

سایر عوامل این پروژه عبارتند از: طراح صحنه: سپیده شریفی، مشاور معماری: آریا حروفی، مشاور اجرا:علی اعلمی، تصویر گر: مسیح جوادی، سرپرست گروه اجرا: مجید رجبی، رضا جهاندیده، با سپاس ویژه از احمد رجبی، همکاران، اجرا: زینال اوجاقی محمودی، سامان کهزادی، امیر مافی، اسحاق گرشاسبی، یاسر سربلند، ارکان تیموری، مسئول هماهنگی:بهنوش فرنیان. صدا پیشه‌های شبکه: بهادر مالکی، محمد عسکری، الکا هدایت، آزاده مویدی، امیر میرآقا. صدا پیشه مدرسه: بهادر مالکی، حامد جعفری کیا، مهدی شاه‌پیری(۲ صدا)، مرتضی مشکات. عروسک‌گردان شبکه: علی اعتصامی فر، سینا رستگاری، مهدی برقعی، نگار شهبازی، شیما بخشنده. عروسک گردان مدرسه: علی اعتصامی فر، پیمان فاطمی، مهدی برقعی، حسین نعیمی، شیما بخشنده، حامد ذبیحی.

مجموعه تلویزیونی «شبکه کوچک» محصول مشترک شبکه دو سیما و مرکز پویانمایی صبا است.

فارس/

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.