آذر 8, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

بررسی حال و روز روزنامه نگاری در ایران امروز توسط رادیو تهران

1 min read

شبکه رادیویی تهران در برنامه «گفتاورد» با بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل روزنامه نگاری در ایران امروز روی آنتن می رود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، در حال حاضر با پیدایش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، روزنامه نگاران چالش ها و مشکلات عدیده ای دارند که دهه هاست لاینحل مانده و امروزه پیدایش فضای مجازی نیز بر پیچیدگی آن افزوده است، شبکه رادیویی تهران حال و روز روزنامه نگاری در ایران و این که روزنامه نگاران در چه شرایطی مشغول به کار هستند را تحلیل و بررسی می کند.

«گفتاورد» برنامه ای گفتگو محور که به بحث و گفتگو پیرامون موضوع های روز می پردازد. بررسی مسائل روزنامه نگاری در ایران امروز، موضوع برنامه دوشنبه ۱۱ اسفند که با حضور میهمانان حاضر در برنامه محسن مهدیان چاوگانی معاون خبرگزاری فارس و علیرضا خوشبخت روزنامه نگار روی آنتن می رود.

برنامه «گفتاورد» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران که به تهیه کنندگی ساناز باقری و با حضور امیر دبیری مهر، کارشناس مجری برنامه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه پخش خواهد شد.

علاقمندان می توانند این برنامه را در روزهای فرد، در همین ساعت به صورت تکرار بشنوند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت WWW.RADIOTEHRAN.IR  ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرند. در محدوده استان تهران از طریق موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای. ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز نیز این برنامه پخش می شود.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال (ست تاپ باکس) دریافت کنند.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.