آذر 17, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

چهره های ماندگار پزشکی را از «پنجره باز» ببینید

1 min read

برنامه «پنجره باز» در این هفته میزبان ۶ تن از پزشکان و متخصصان حوزه سلامت است.

این برنامه روز شنبه ۱۸ بهمن ماه میزبان مسلم بهادری است. وی رییس گروه علوم پایه فرهنگستان علوم پزشکی و استاد ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران است. بهادری از استادان نامدار و پیشکسوتان پزشکی ایران است که در دهه ۹۰ زندگی خود همچنان با عشق و شور از زندگی می گوید.

روز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه سیدناصر عمادی متخصص پوست، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و از مجروحان شیمیایی حملات عراق به ایران در این برنامه حضور دارد. وی عضو شورای عالی کمیسیون پزشکی جانبازان کشور و سرپرست مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در قاره آفریقا بوده ‌است. عمادی پزشکی است که سال هاست در مناطق محروم خدمت می کند.

روز دوشنبه ۲۰ بهمن ماه، حمیدرضا نمازی و علیرضا منجمی مهمان «پنجره باز» هستند. حمیدرضا نمازی دکترای پزشکی، دانش آموخته فلسفه و دکترای تخصصی اخلاق پزشکی دارد و هم اکنون عضو هیات علمی گروه اخلاق دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و رییس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی است.

علیرضا منجمی هم پزشک است و دکترای تخصصی در علوم شناختی و نیز در فلسفه علم و تکنولوژی دارد. وی هم اکنون مدیرگروه فلسفه علم و فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و دپارتمان علوم انسانی سلامت دانشگاه علوم پزشکی مجازی است.

روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن ماه، حسام الدین علامه رییس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور در پنجره باز حضور دارد. وی قائم مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت و مدیر کل سابق فرهنگی وزارت بهداشت نیز بوده است.

روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه، مجری برنامه با صلاح الدین دلشاد فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان و مدیرعامل موسسه خیریه محکم به گفت و گو می نشیند. وی رییس بیمارستان مریم و رییس بخش جراحی کودکان بیمارستان فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع) است.

برنامه «پنجره باز» با مشارکت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید شده است که با اجرای آرش ظلی پور، سردبیری مهدی حاجی میرآقا، کارگردانی هنری حسن نظری و تهیه‌کنندگی سیدمحمدحسین پورفاضلی از شنبه تا چهارشنبه به ‌صورت هفتگی، ساعت ۱۸ از شبکه سلامت سیما پخش می‌شود.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.