آذر 13, 1402

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

جدیدترین رمان «دیوید بالداچی» در بین پرفروش‌ها

1 min read
دیوید بالداچی

«دیوید بالداچی» نویسنده پرفروش آمریکایی بار دیگر به فهرست هفتگی پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه‌یافت.

به گزارش ایسنا، فهرست هفتگی جدید نیویورک‌تایمز از پرفروش‌ترین رمان‌های جلد سخت  منتشر شد و «برندون سندرسون» نویسنده آمریکایی کتاب‌های تخیلی با رمان «ریتم جنگ» در رتبه نخست قرار گرفت. این رمان چهارمین جلد از سری داستان‌های «مجموعه استورم‌لایت» است.

در رتبه دوم رمان «روشنی روز» به قلم «دیوید بالداچی» قرار دارد. «بالداچی» در این رمان داستان یک مامور اف. بی. آی با نام «پاین» را روایت می‌کند که حین جست‌وجو برای خواهر دوقلویش درگیر تحقیقات نیروهای نظامی درباره یک خرابکار می‌شود.

«بالداچی» که به یک نویسنده همواره پرفروش تبدیل شده است در ماه‌های اخیر بارها با آثار مختلف به رتبه‌های نخست تا پنجم این فهرست راه‌یافته بود.

رمان «زمانی برای بخشیدن» نوشته «جان گریشام» که در رتبه سوم قرار دارد نیز سومین جلد از سری داستان‌های «جیک بریجنس» محسوب می‌شود و داستان متهم شدن یک نوجوان ۱۶ ساله به قتل یک مقام رسمی در سال ۱۹۹۰ را روایت می‌کند.

«قانون بی‌گناهی» نوشته «مایکل کانلی» که ششمین کتاب از سری داستان‌های شخصیت «میکی هالر» است در رتبه چهارم و رمان «بازگشت» به قلم «نیکولاس اسپارکس» نیز در رتبه پنجم قرار دارد.

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.