فروردین ۱۲, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

ضرغامی: بسته‌بندی باید در صنایع دستی مورد توجه قرار گیرد

1 min read

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از نمایشگاه تخصصی بسته‌بندی صنایع‌دستی که در محل ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شده است، بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، در این بازدید که امروز – شنبه – ۸ مرداد ۱۴۰۱ انجام شد، مریم جلالی، معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور نیز حضور داشت.

مهندس سید عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این بازدید بر استفاده از بسته‌بندی‌های زیبا در فروش و صادرات صنایع‌دستی تاکید کرد.

او در بازدید از این نمایشگاه با اشاره به اهمیت بسته‌بندی در تولید، فروش و صادرات صنایع‌دستی گفت: «موضوع بسته‌بندی از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما این موضوع در حوزه صنایع‌دستی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.»

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اضافه کرد: «بسته‌بندی محصولات صنایع‌دستی باید از زیبایی و دوام برخوردار باشد، به گونه‌ای که وقتی محصول داخل بسته را استفاده کردیم، امکان این را داشته باشیم که از بسته‌بندی آن مجددا استفاده کنیم.»

نمایشگاه طرح‌های تخصصی بسته‌بندی صنایع‌فرهنگی در محل ساختمان مرکزی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برپا شده که امروز وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به «موضوع بسته‌بندی» از این نمایشگاه بازدید کرده است.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.