خرداد ۸, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

جوایز جشنواره‌های صربستان و بوسنی برای عکاسان ایرانی

1 min read

عکاسان ایرانی جوایز مجموعه جشنواره بین‌المللی صربستان، لوگزامبورگ و مونته‌نگرو را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، در مجموعه جشنواره FKNS SLM که در سه کشور صربستان، لوگزامبورگ و مونته‌نگرو برگزار شد، در جشنواره صربستان، عکس «پنجره جادویی» از سید احسان مرتضوی و عکس «تاریخ کهن» از محمد استکی تقدیر جشنواره و در جشنواره لوگزامبورگ، عکس «کوچه» از کیارنگ علایی و عکس «مرد سخت» از محمد استکی تقدیر جشنواره را کسب کردند.

همچنین در جشنواره مونته‌نگرو، عکس‌های «نوشین» و «گریه زیر آب» از محمد استکی مدال طلای انجمن عکاسی آمریکا، عکس‌های «اسفرجان» و «مارگارت» از او تقدیر جشنواره، عکس «نگاه شجاعانه» از احمد خطیری مدال نقره جشنواره و عکس «نماز در مناطق جنگی» از او تقدیر جشنواره و عکس «آژیر» از آرلن کشیشیان روبان فیاپ را کسب کردند.

در این مجموعه جشنواره که زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا(PSA) برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) شامل محمد استکی، احمد خطیری، آرلن کشیشیان، آرمان محمدی، سیداحسان مرتضوی، کیارنگ علایی، میرعلی پرندک، اصغر صامتی، آرمان محمدیری پذیرفته شدند.

مدال طلای جشنواره بوسنی برای عکاس ایرانی

همچنین در چهارمین جشنواره بین‌المللی عکاسی دیجیتال و چاپی عکس مفهومی که در کشور بوسنی و هرزگوین برگزار شد، عکس «هنگام غروب» از امیدرضا پورنبی مدال طلای جشنواره را کسب کرد.
در این جشنواره نیز که زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا برگزار شد، آثار امیدرضا پورنبی، میرعلی پرندک، آرلن کشیشیان، سیداحمدرضا علوی پویا و علی سامعی پذیرفته شدند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.