تیر ۴, ۱۴۰۱

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

گالری مژده میزبان «آخرین اتفاق ۱۴۰۰» شد

1 min read

نمایشگاه «آخرین اتفاق ۱۴۰۰» با هدف حمایت از هنرمندان و در دسترس قرار گرفتن آثار اصیل و ارزشمند هنری در گالری مژده برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، این نمایشگاه از روز جمعه (۶ اسفند ماه) به مدت ۱۱ روز در گالری مژده برپا می‌شود و شامل آثار بسیار متنوعی از حدود ۵۰ هنرمند است که چهار نسل از هنر ایران را در برمی‌گیرد.

در آخرین اتفاق ۱۴۰۰ آثار نقاشی، عکس، مجسمه و نقاشیخط ارائه شده است که از منظر سبک و تکنیک‌های هنری، می‌تواند برای سلایق مختلفی شایان توجه باشد.

این نمایشگاه آثار کمتر دیده شده نخبگان هنر ایران را در کنار جوانانی از دهه ۶۰ خورشیدی کنار هم به تماشا و فروش می‌گذارد؛ به عنوان نمونه آثاری از مهدی سحابی، پرویز کلانتری، ژازه طباطبایی، محمد علی ترقی جاه، جعفر روحبخش، مش اسماعیل، حسین محجوبی، آیدین آغداشلو، منوچهر نیازی، محمد احصایی، نصرالله افجه‌ای، مسعود اخوان جم، عین الدین صادق زاده، سعید احمد زاده، محمد بزرگی، الهام عظیمی، محمود زنده رودی، کیارش یعقوبی، علی خالق، جواد بیاد، بابک حقی، سیامک زمردی، علیرضا آسانلو، رامین شهوق، امیرحسین دلبری و …

آخرین اتفاق ۱۴۰۰ تا هفدهم اسفند ۱۴۰۰ در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ دایر خواهد بود.
منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.