خرداد ۱۲, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

۱۱ عنوان برگزیده جشنواره هنرهای تجسمی “آفرینش” به آذربایجان‌غربی رسید

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، آنیتا بال‌نور از مرکز شماره یک مهاباد در گروه سنی نونهال رتبه برگزیده، زهرا پورعلی از مرکز شماره یک ارومیه در گروه سنی ارشد شایسته تقدیر و ارسلان اسکندری از مرکز ماکو نیز در گروه سنی نوباوه عنوان برگزیده را در رشته نقاشی کسب کردند.

وی اضافه کرد: آیسو رشیدی از مجتمع شهید فرخی و هانا بافنده از مرکز شماره ۳ ارومیه هردو در گروه سنی نونهال نیز شایسته تقدیر در رشته سفالگری شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی ادامه داد: سارا حسینی از مجتمع شهید فرخی ارومیه در گروه سنی نوخوان و مینا خدایی از مرکز شماره ۱ ارومیه در گروه سنی ارشد نیز در رشته خوشنویسی به ترتیب مقام های برگزیده و شایسته تقدیر را از آن خود کردند و زهرا پورعلی از مرکز شماره یک نیز شایسته تقدیر شناخته شده شد.

آبسوران بیان کرد: در رشته عکاسی نیز روژین پناهنده از مرکز شماره یک مهاباد در گروه سنی ارشد برگزیده شد و ویانا یوسف پور از مرکز شماره ۳ ارومیه در گروه سنی نونهال، مهشید باقری از مرکز شاهین‌دژ در گروه سنی نونگاه و آنیتا بال‌نور از مرکز شماره یک مهاباد در گروه سنی نونهال شایسته تقدیر شناخته شدند.

وی گفت: در این جشنواره دوسالانه ۲ هزار و ۹۳۹ اثر در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوشنویسی و عکاسی به دبیرخانه ارسال شده بود که ۲۳۰ اثر برگزیده و شایسته تقدیر شناخته شدند.

دوسالانه ملی هنرهای تجسمی “آفرینش” از سوی اداره‌کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.
منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.