خرداد ۱۱, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

جشنواره عکس نورنگار با موضوع امید به زندگی فراخوان داد

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز ، مسعور افشانی دبیر این جشنواره با اعلام فراخوان هفتمین دوره جشنواره سراسری عکس نورنگار افزود: سال ۱۳۹۹ به دلیل اوج گیری بیماری کرونا جشنواره را برگزار نکردیم اما امسال تصمیم گرفتیم تا هفتمین دوره جشنواره را در دو بخش اصلی و جنبی برگزار کنیم.

وی ضمن اشاره به ویژگی‌های این دوره جشنواره از افزایش قابل توجه جوایز نقدی و امکان حضور عکس‌های موبایلی در هر دو بخش جشنواره نام برد. همچنین در این دوره امکان ارسال مجموعه عکس در بخش جنبی نیز پیش بینی شده است. برای تشویق علاقه‌مندان به عکاسی به ارسال مجموعه عکس، جایزه ویژه ای برای این عزیزان درنظر گرفته شده است.

وی در تشریح موضوع این رویداد گفت: بخش اصلی جشنواره امید به زندگی درنظر گرفته شده است. انتخاب این موضوع در رابطه با وضعیت سلامت روانی آحاد جامعه به دلیل همه‌گیری کرونا و لزوم ایجاد و تقویت حس امید به زندگی بوده است.

افشانی افزود: موضوع بخش جنبی نیز عکاسی خلاقانه است. هدف از انتخاب این موضوع پرداختن به جنبه‌های کمتر دیده شده عکاسی علی‌الخصوص ایجاد رقابت در بین علاقه‌مندان به عکاسی خلاقانه بوده است. رها کردن ذهن از چارچوب‌های قراردادی هنگام عکاسی و استفاده از ظرفیت‌های تکنیکی مدنظر شورای سیاست‌گذاری هفتمین جشنواره عکس نورنگار بوده است.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان ساعت ۲۴ روز ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۰ بوده و داوری آثار و اعلام نتایج در آذر خواهد بود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر این رویداد می توانند به وب سایت noornegar.com/festival مراجعه کنند.

منبع : ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.