خرداد ۱۱, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

برنامه اولین جشنواره آموزشی تئاتر «پنجمک» منتشر شد

1 min read

جدول زمان‌بندی اجرای هفت اثر نمایشی حاضر در جشنواره آموزشی تئاتر «پنجمک» که به میزبانی پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر نیوز جشنواره تئاتر پنجمک روز یکشنبه ۳ مرداد ماه درسالن استاد محمد پردیس تئاتر تهران کار خود را آغاز  کرد. سالن اصلی این مجموعه فرهنگی نیز از روز ۱۱ مرداد میزبان نمایش‌های حاضر در جشنواره می‌شود.

اولین روز جشنواره نمایش «پیتر پن» دو اجرا در نوبت‌های ۱۵ و ۱۷ انجام می‌دهد. این نمایش روز دوشنبه نیز یک اجرا در ساعت ۱۵ داشت.

امروز پنجمین روز مرداد ماه نیز سالن استادمحمد میزبان نمایش «هانسل و گرتل» می‌شود که دو اجرا در نوبت‌های ۱۵ و ۱۷ انجام می‌دهد. فردا روز چهارشنبه این نمایش در نوبت ۱۵ نیز روی صحنه می‌رود.

«پری دریایی» عنوان نمایشی است که در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ مرداد بر صحنه سالن استاد محمد می‌رود. این نمایش نیز در روز پنجشنبه دو نوبت اجرا (۱۵ و ۱۷) و در روز جمعه یک نوبت اجرا (۱۵) خواهد داشت.

نمایش «شاهزاده و گدا» نیز در روزهای شنبه ۹ و یکشنبه ۱۰ مرداد ماه جاری به سالن استاد محمد می‌رود. این نمایش نیز در روز اول اجرای خود در ساعت‌های ۱۶ و ۱۷ اجرا می‌شود. دومین روز اجرای این نمایش نیز در ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.

نهمین روز برگزاری جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک، در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران آغاز می‌شود.

نمایش «پوستین زرین» در دو نوبت ۱۵ و ۱۷ روی صحنه می‌رود. این نمایش ساعت ۱۵ روز بعد نیز اجرای مجدد خواهد داشت.

نمایش «بابالنگ دراز» روزهای ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه به اجرا در خواهد آمد. این نمایش نیز در روز ۱۳ مرداد دو اجرا در ساعت‌های ۱۵ و ۱۷ و در روز ۱۴ مرداد یک اجرا در ساعت ۱۵ خواهد داشت.

آخرین اجرای جشنواره نمایش «آرش کمانگیر» خواهد بود که در روزهای ۱۵ و ۱۶ مرداد ماه بر صحنه می‌رود. این نمایش نیز مطابق زمانبندی دیگر آثار، در روز اول اجرای خود دو اجرا و در روز دوم یک اجرا انجام می‌دهد.

بر اساس این گزارش به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر پنجمک، اولین جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک روز ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۰ با برپایی مراسم اختتامیه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران به کار خود پایان می‌دهد.

در صورت ادامه وضعیت پرخطر همه‌گیری کرونا در شهر تهران، اجراهای این جشنواره هیچ گونه بلیط فروشی نخواهد داشت.

منبع :  فرهنگ و هنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.