خرداد ۱۸, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

مدرسه تخصصی رسانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب آغاز به کار کرد

1 min read

به گزارش پایگاه خبری اقتصادهنر نیوز «مدرسه تخصصی رسانه» پس از کسب مجوز از مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب فعالیت خود را برای آموزش هنرجویان در رشته‌های مختلف آغاز کرده است.
این مدرسه با هدف برگزاری دوره‌های تخصصی برای اهالی رسانه و ارتباطات تاسیس شده و میزبان علاقه‌مندان در رشته‌های مختلف هنری رسانه‌ای است. به روز کردن دانش، تخصص و مهارت‌های عملی چندمنظوره ویژه اهالی رسانه و خبرنگاران مهم‌ترین رویدادی است که در مدرسه رسانه اتفاق می‌افتد.
یکی از اهداف اصلی این مدرسه تخصصی که با ریاست مستوره عزت‌زاده، مدیر گروه دکتری مدیریت رسانه واحد تهران غرب تاسیس شده است، آموزش مهارت‌های ویژه رسانه‌ای به دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی است که باعث شده آنها برای فعالیت تخصصی‌ و موفقیت در عرصه رسانه آماده شوند.
بسیاری از این مهارت‌ها به دلیل کمبود زمان در کلاس‌های دانشگاهی مورد غفلت قرار می‌گیرد، اما مدرسه رسانه فضایی را فراهم کرده است تا علاقه‌مندان و اهالی رسانه بتوانند ضمن بهره‌گیری از اساتید برجسته کشور مهارت آموزی کنند.
براساس این گزارش، دوره‌های آموزشی انیمیشن‌سازی مقدماتی، آموزش تحلیل محتوا با نرم‌افزار N vivo10، تدوین و ساخت کلیپ حرفه‌ای، تولید پادکست و تحلیل شبکه‌های اجتماعی از جمله دوره‌هایی است که به صورت آنلاین و حضوری زیرنظر اساتید برجسته در مدرسه رسانه برگزار می‌شود. البته با گسترده‌تر شدن فعالیت‌های این مرکز در ماه‌های آینده براساس سلیقه و درخواست هنرجویان، تنوع بیشتری به دوره‌های آموزشی بخشیده می‌شود.
لازم به ذکر است پس از اتمام دوره‌های آموزشی مدرک معتبری از سوی دانشگاه آزاد اسلامی به هنرجویان ارائه می‌شود.
صفحه اینستاگرامی مدرسه رسانه همزمان با آغاز فعالیت این مرکز تخصصی آغاز به کار کرده و از علاقه‌مندان میزبانی می‌کنند. صاحب نظران و اهالی رسانه می‌توانند پیشنهادات، درخواست‌ها و نظرات خود را در جهت بهبود فعالیت‌های مرکز رسانه در این صفحه اینستاگرامی بیان کنند.

منبع : روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.