فروردین ۱۰, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

شبکه نمایش به استقبال شب‌های قدر می‌رود

1 min read

شبکه نمایش با فیلم‌های معناگرا و مذهبی به استقبال شب‌های قدر می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در بخش موضوعی خود فیلم‌های معناگرا را برای پخش در شب‌های قدر در نظر گرفته است و در بخش صحنه گران فیلم‌های مذهبی سینمای ایران را روی آنتن می‌برد.

باکس ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ اردیبهشت با عناوین «ستاره»، «قدر آن روزها» (به مناسبت شب‌های قدر)، «آخرین گناه»، «دریاچه ماهی»، «ستاره سهیل»، «مسافر باران» و «سایه‌های شهر» پخش می‌شوند.

باکس ساعت ۱۹:

این شبکه در بخش موضوعی خود، به مناسبت فرارسیدن شب‌های قدر و ایام سوگواری مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام، به سراغ فیلم‌های معناگرا رفته که به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم‌های «شب»، «سبز به رنگ زمرد»، «سنجاقک»، «اروند»، «سپید به رنگ مروارید»، «درد زیبا» و «نفس» پخش خواهند شد.

باکس ساعت ۲۱:

در بخش صحنه گران نیز شبکه نمایش با توجه به ایام پیش رو فیلم‌های با موضوع مذهبی را در دستور کار قرار داده که به ترتیب از شنبه تا جمعه با این عناوین خواهد بود: «اینجا چراغی روشن است»، «استشهادی برای خدا»، «خاکستر و برف»، «یک تکه نان»، «تولد یک پروانه»، «بازمانده» و «زیر نور ماه».

باکس ساعت ۲۳:

فیلم‌های این هفته به ترتیب «قانون سرزمین»، «تحقیق مجدد»، «مسیر مخفی»، «شهروند مطیع قانون»، «استخوان زمستان»، «مسیر همیشگی» و «یک خط» هستند.

ساعت ۱ بامداد:

در این باکس شبکه نمایش که به پخش فیلم‌های کلاسیک اختصاص دارد، این هفته به ترتیب از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ اردیبهشت فیلم‌های «سانشوی مباشر»، «دایره سرخ»، «جنایت و مکافات»، «ساعات ناامیدی»، «در گرمای شب»، «فرار از زندان آلکاتراز» و «سولاریس» پخش خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.