خرداد ۱۱, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

مشاوره تناسب اندام در رادیو سلامت

1 min read

رادیو سلامت برنامه «کلینیک چاقی» را روی آنتن می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، سولماز عطایی تهیه کننده برنامه «کلینیک چاقی» گفت: یکی از معضلات جامعه امروز، افزایش وزن است که عوامل زیادی در آن دخالت دارد. کم تحرکی، ساعت ها پشت میز کار نشستن و ورزش نکردن، پرخوری، کم کاری تیروئید و … از عواملی است که منجر به مشکل چاقی شده است. رادیو سلامت از آنجایی که همیشه به دنبال توسعه سلامت مردم است، برنامه های متنوعی تهیه می کند تا منجر به ارتقای سواد سلامت مردم شود.

وی ادامه داد: برنامه «کلینیک چاقی» با هدف ارائه مشاوره رایگان به مردم از سوی کارشناسان روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۹:۱۰ به مدت ۴۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود. البته باید به این نکته اشاره کنم که برنامه سه کارشناس دارد و هر سه کارشناس از زوایای متفاوت به شنونده ای که به برنامه «کلینیک چاقی» مراجعه کرده است، مشاوره می دهند. مراجعه کنندگان به برنامه محدود به تهران نمی شوند، بلکه از شهرستان ها نیز شنونده زیاد داریم.

این تهیه کننده در پایان تاکید کرد: در این برنامه غلامرضا محمدی فارسانی متخصص تغذیه، امیرحسین عابدی یکتا متخصص پزشکی ورزشی و شهاب بنی هاشمی روانشناس همزمان به شنوندگان مشاوره رایگان می دهند که از چه راهکارهایی استفاده کنند تا به تناسب اندام برسند. همچنین مجری کارشناس این برنامه زهرا حاجی زاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.