فروردین ۳, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی ایران در ایام نوروز اعلام شد

1 min read

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی ایران را در ایام نوروز اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، رضا شهرابی مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران درباره ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی ایران در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه داد.

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در توضیح جزئیات فعالیت تالار‌ها گفت: با توجه به فرارسیدن تعطیلات عید نوروز، ساعت فعالیت تالار‌های کتابخانه ملی در ایام نوروز اعلام شد و تالار‌های کتابخانه در روز ۳۰ اسفند و اول فروردین ۱۴۰۰ تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: فعالیت تالار‌ها و خدمت رسانی به اعضای کتابخانه ملی از روز دوشنبه، ۲ فروردین از سر گرفته خواهد شد و همه تالار‌های تخصصی، عمومی، نشریات و رقمی از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ خدمات را به اعضای کتابخانه ملی ایران ارائه خواهند داد.

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران افزود: تالار کتابخانه عمومی در روز‌های پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ اسفند نیز تعطیل خواهند بود. اما سایر تالار‌های تخصصی، نشریات و رقمی طبق روال از ساعت ۸ تا ۱۸ در این ۲ روز باز خواهند بود و به اعضای کتابخانه ملی خدمت رسانی می‌کنند.

شهرابی درباره خدمت رسانی به اعضای کتابخانه در شیفت شب گفت: خدمات شیفت شب در تالار کتابخانه عمومی از روز پنج شنبه ۲۸ اسفند تا یکشنبه اول فروردین تعطیل است و از روز دوشنبه، ۲ فروردین، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد برقرار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.