اسفند ۲۵, ۱۴۰۱

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

«هرمان» جورجی گارسیا این هفته در هیسپان تی وی

1 min read

این قسمت از برنامه «بلانکو» در هیسپان تی وی با یکی از جدیدترین فیلم های مرتبط با مسائل روز و بیماری کرونا همراه شده و به معرفی و بررسی فیلم کوتاه «هرمان» به کارگردانی جورجی گارسیا می پردازد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد هنر، اسوالدو کانالز مجری برنامه بلانکو که در هر قسمت یک فیلم کوتاه خارجی را معرفی می کند و ضمن نمایش بخش هایی از آن، با سازنده اثر به گفت و گو می پردازد، در این قسمت فیلم «هرمان» را انتخاب کرده است.

این فیلم کوتاه نگاهی دارد به زندگی پیرمردی ۸۰ ساله به نام هرمان شریبر که از بیماری آلزایمر رنج می برد. او در روزهایی که به دلیل شیوع کرونا، مجبور به خانه‌نشینی شده، هر روز کنار پنجره می ایستد و سازدهنی می زند. اما این بیماری، باعث شده تا  او تصور کند همسایگانش که هر روز برای کادر درمان و تشکر از زحماتشان دست می زنند، در حال تشویق او  هستند.

همچنین در این برنامه که در هر قسمت آن، یک فیلم از جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه ای ایران نیز پخش می شود، فیلم «عیوض» به کارگردانی میلاد جعفری روی آنتن می رود تا مخاطبان اسپانیایی زبان سراسر جهان، نظاره‌گر این فیلم کوتاه ایرانی باشند.

برنامه ۲۵ دقیقه‌ای «بلانکو» به تهیه کنندگی فهیمه اسماعیل پور  چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه ساعت ۳:۰۰ بامداد برای مخاطبان اسپانیایی زبان پخش می شود. بازپخش این برنامه نیز ساعت ۱۰:۰۰ و ۱۹:۰۰ همان روز و ۱۲:۳۰ روز بعد روی آنتن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.