خرداد ۸, ۱۴۰۲

پایگاه خبری اقتصاد هنر

گذری به هنر ایران با رویکرد اقتصادی

فرهنگ کنسرت آنلاین در ایران جا نیفتاده است

1 min read

شهرام شکوهی خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و نوازنده گیتار و اهل ایران است. او سه آلبوم مدارا، کولی عشق و تا نفس هست را منتشر کرده است.

شهرام شکوهی خواننده پاپ در خصوص اینکه آیا در این روزهای کرونایی مشغول به کار است یا خیر گفت: بله مشغول به کار هستم. در حال حاضر یک آموزشگاه موسیقی در شهرک‌غرب دارم و در زمینه آموزش کار انجام می دهم.  البته چند کار آماده برای پخش دارم منتها فعلاً برنامه‌ریزی برای پخش آن نکرده‌ام.

 او وضعیت حرفه‌ای‌اش را در روزگار کرونایی این‌گونه بیان کرد و ادامه داد:  در حال حاضر حرفه ای وجود ندارد،فکر می‌کنم تنها موردی که اصولاً هیچ اهمیتی در کشور ندارد موسیقی و شاغلین این صنعت هستند. در واقع صحبت و حمایت از هر چیزی می شود الا موسیقی که ریشه قدیمی دارد. در حال حاضر کسانی که در حرفه موسیقی کار می کنند تقریباً هیچ فعالیتی ندارند و هیچ زمینه درآمدی نیز برای آنها وجود ندارد.

این خواننده پاپ در خصوص اینکه وضعیت موسیقی در روزهای اخیر چطور و چگونه دیده می‌شود خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشکلات اقتصادی بسیار بیشتر از قبل شده و کرونا نیز به این مشکل بیشتر دامن زده است؛  اما  زمان واقعه درآمدزایی موسیقی از سبد فرهنگی خانواده ها کمی زمان بر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.